вівторок, 5 квітня 2011 р.

Дати та теми МК Пем де Ґрут

Остаточно узгоджено дати трьох майстер-класів Пем.


Перший МК, що відбудеться 28 червня 2011 року буде присвячено вивченню образотворчих можливостей вовни  - "Малювання вовною" - застосування топсу, префелтів, пряжі та інших волокон для створення настінного пано (ці техніки можна успішно використовувати для створення будь-чого, пано обрали з міркувань економії часу та місця).

Другий МК, що заплановано на 29 червня 2011 року
Пем пропонує присвятити створенню класичних або фантазійних головних уборів - використання шаблонної плівки, створення кольорових шарів (colour layering) та кольорових переходів. Декорування поверхні головних уборів клаптиками тканини, іншими дрібничками.
На третьому МК, що пройде 30 червня 2011 року, 
усі учасники матимуть змогу опанувати навички зі створення тривимірних об"єктів з вовни за допомогою плівки-резерва. Певною мірою цей МК можна назвати продовженням МК зі створення головних уборів. Надання жорсткості виробам з вовни за допомогою молока. Навички з другого та третього МК стануть у пригоді для виготовлення будь-яких об"ємних речей, зокрема, сумок ;)

Всі три МК можуть бути відвідані незалежно, проте разом вони становлять певну логічну послідовність занять та інформації.

Вартість МК. 
УВАГА! Вартість матеріалів НЕ входить у вартість цього МК.
Відвідування одного заняття - 80 Євро,
відвідування двох занять - 140 Євро,
відвідування трьох занять - 180 Євро.


На заняття потрібно буде мати з собою кольорову вовну (топс), волокна для декору, шовкову тканину - однотонну, або з малюнком, або фарбовану вручну, трохи пряжі або інших ниток для декору, на МК з виготовлення головних уборів - декілька дрібничок на кшталт камінців, гілочок чи мушель для включення у виріб.
Звичайно, як завжди, не забудьте про захист свого одягу, пупирку (1х1,5 м), плівку для шаблонів для другого та третього МК, мило, розбризкувач (гумову грушу для валяння або пластикову пляшку з дірочками у кришці), гострі ножиці, рушники, сітку та пакети для перевезення вологого виробу та мокрих рушників.

2 коментарі:

  1. а как можно записаться на мастер класс?

    ВідповістиВидалити
  2. Так. можна, надішліть листа з ПІБ, конт. тел. та містом постійного проживання на адресу "Скрині".

    ВідповістиВидалити