середа, 27 жовтня 2010 р.

Анна Братасюк


Знайомтесь - Анна Братасюк, майстриня з Кривого Рогу. Аня - одна з перших покупців "Чарівної скрині", тож має неабиякий досвід валяння. Захопившись виробами з вовни, Анна не полишила свого попереднього захоплення - в'язання, її роботи, в яких майстриня вдало комбінує обидві улюблені техніки, незабаром буде опубліковано у "Журналі мод", який ще за радянських часів відрізнявся надзвичайно прискіпливим відбором моделей для власних публікацій.

Вже кілька місяців мене не полишало бажання знайти тестера для нових матеріалів з асортименту "Чарівної скрині". Ми багато спілкувалися з Анною дистанційно і, нарешті, цього року, коли з"явилася нагода познайомитись, я зрозуміла, що нарешті мені пощастило. Анна - творча особистість, сповнена ідей та ентузіазму. Тривалий час виготовляючи речі своїми руками на замовлення,  з пів-слова розуміє потребу замовника та враховує всі його побажання, навіть невисловлені. Сподіваюсь, її звіти про нові матеріали стануть у пригоді всім покупцям "Скрині", адже вони будуть не лише регулярно публікуватися в цьому блозі, але й
надходити до нашого складу для допомоги всім відвідувачам обрати матеріали саме з тими властивостями, які потрібні для втілення конкретного задуму.

Анна має за плечима неабиякий педагогічний досвід та вміє структуровано подавати матеріал, що підвладно не кожній творчій особистості :). Ми запланували проведення майстер-класу з Анною, де вона поділиться накопиченим досвідом та секретами з усіма бажаючими.
Наближається зима, тож для демонстрації технік нуно-войлоку та ламінації ми обрали тему створення туніки чи сарафану, а для того, щоб всі встигли максимально доробити її,
пропонуємо Вам порадувати Ваших донечок, племінниць та хрещених, створивши для них теплий та модний одяг.


Отже, оголошується попередній запис в групи на МК Анни Братасюк з нуно-войлоку та ламінації вовни на прикладі створення дитячої туніки чи сарафану. Попередні дати проведення МК - 15-21 листопада 2010 р.

В програмі МК:

- огляд видів вовни, що використовуються при створенні одягу;
- види тканин, що можуть бути застосовані для нуно-войлоку;
- матеріали для ламінування;
- збільшення звичайної викройки виробу з урахуванням подальшої садки під час валяння;
- розрахунок матеріалів для роботи.

На цьому МК Ви навчитеся:

- правильно розкладати вовну;
- виконувати ламінування з використанням різноманітних матеріалів;
- створювати кишені на валяних виробах;
- акуратно оформляти пройми, горловину та лінію низу без швів.

Потрібно зауважити, що основна мета та тема МК - валяння та робота з вовною, тож всі учасники мають підготувати викройку вподобаного виробу або мати такий виріб з собою на МК для її побудови.
Тривалість МК - близько 7 годин з перервою на чай/каву та легку трапезу.
Вартість участі у МК - 600 грн., у вартість включено матеріали для валяння, окрім відрізу натурального шифону для лицьового боку туніки/сарафану (розмір - 3 довжини готового виробу). Перелік решти витратних матеріалів, що знадобляться для роботи та точні дати проведення МК - в розсилці всім зареєстрованим учасникам після формування груп.

1 коментар:

  1. Создать совершенно невероятную фактуру ткани под силу немногим дизайнерам. Но, не только им. Это запросто получается у тех, кто осваивает технику "нуно-войлока". Поэтому выходные после мастер-класс прошли "в мыле". В результате навалялась новая косметичка. Анечка, спасибо за идеи и вдохновение для новых экспериментов!

    ВідповістиВидалити