середа, 16 лютого 2011 р.

МК Діани Нагорної - валяння сумки-котомки на шаблоні та сучасні технології нуно-повсті на прикладі шарфа.

Оголошується попередній запис в групи на МК Діани Нагорної. Попередні дати проведення всіх занять -  з 7 по 13 березня 2011 р. Остаточні дати МК буде зафіксовано після формування груп.
Цього разу Діана поділиться з учасниками МК секретами валяння сумки-котомки на шаблоні та власними надбаннями у валянні шарфів-палантинів на шовку (нуно-повсть) (2 різних МК).

МК "Сумка-котомка на шаблоні" (дводенний). Загальна тривалість МК - 13-14 годин.План заняття:

Теоретична частина:
1. Побудова шаблону.
2. Способи  та важливість правильної розкладки вовни.
3. Моделювання конструкції майбутнього виробу, робота над формою.
4. Обговорення варіантів декору.

Практична частина:
Розкладка сумки, валяння, збирання сумки - кріплення ручки, вшивання підкладки, встановлення денця, фурнітура. Питання.

Вартість навчання - 1100 грн. (2 дні). Вартість матеріалів (вовна, шкіряна ручка, ніжки, денце, підкладка), окрім шифону, включено у вартість МК. Учасникам потрібно буде принести з собою відріз натурального шифону (шовку, крепдешину) 1м х1м та витратні матеріали (мило, "пупирку" тощо, подробиці - в розсилці всім зареєстрованим учасникам).

Для запису на МК надішліть листа на адресу "Чарівної скрині" з назвою МК, ПІБ, контактним телефоном та містом постійного проживання.

МК шарф-палантин. Одноденний МК, тривалість заняття - 5-7 годин.

Диана Нагорная Диана Нагорная Диана Нагорная

План заняття:
1. Знайомство зі зразками.
2. Дещо про гармонійне поєднання кольорів та їх загальну кількість в одній роботі.
3. Створення ескізу майбутнього виробу.
4. Розкладка. Способи та секрети.
5. Робота з декоративними волокнами. Як втриматись від спокуси викласти на виріб усе, що є у запасі та створити красиве, не перевантажене полотно.
6. Валяємо, полощемо, сушимо та приміряємо :)Вартість навчання - 900 грн. Вартість матеріалів (вовна) включено у вартість МК. Учасникам потрібно буде принести з собою шматочки шовку чи шифону (до 0,5 м) та витратні матеріали (подробиці - в розсилці всім зареєстрованим учасникам).

Для запису на МК надішліть листа на адресу "Чарівної скрині" з назвою МК, ПІБ, контактним телефоном та містом постійного проживання.

Немає коментарів:

Дописати коментар